PAŞA Bank-dan yeni məhsul
(®) PAŞA Bank neft və qaz seqmentinə aid özəl şirkətlərə xidmət göstərən KOS müştəriləri üçün 500 min AZN-dək girovsuz maliyyələşdirmə imkanı yaradır
Ölkənin aparıcı korporativ bankı PAŞA Bank neft və qaz seqmentinə aid özəl şirkətlərə xidmət göstərən kiçik və orta sahibkarlara 500 min AZN-dək girovsuz maliyyə vəsaitini asanlıqla əldə etmə imkanı təqdim etdi.
Bu yeni məhsul çatdırılmış əmtəənin, göstərilmiş xidmətin (satışların ödənişini möhlət müddəti ilə həyata keçirirsinizsə) və ya neft və qaz seqmentinə aid özəl şirkətlər tərəfindən qəbul edilən sifarişlərin icrasının maliyyələşdirilməsi üçün əlverişlidir.
Məhsulun əsas üstünlüklərindən biri də bank tərəfindən maliyyələşdirmə limitinin 2 iş günü ərzində təsdiqlənməsidir. Pulun cari hesaba köçürülməsi isə müraciət Banka təqdim edildikdən sonra 1 saat ərzində həyata keçirilir.
Əgər Siz hələdə PAŞA Bankın Müştərisi deyilsinizsə, aşağıdakı keçidə istinad edərək 5 dəqiqə ərzində onlayn hesab açın və məhsul sifariş edin! https://onboarding.pashabank.digital/login.html#/
31 avqust tarixinədək Yay kampaniyasına qoşularaq təqdim olunun endirimlərdən yararlanmağa tələsin.