“Tətildə istirahətə get, ödənişi gələndə et!” – Rabitəbankdan tətil fürsəti!
(®) Bu yay səyahət edərək yeni ölkələri kəşf etmək, gözəl istirahət keçirməniz üçün Rabitəbank tətil fürsətini təklif edir.
Tətil kreditindən, müddətdən asılı olmadan 22% dərəcəsi ilə 10.000 AZN-ə qədər yararlanmaq mümkündür. Kreditin əsas üstünlükləri tətil krediti götürən müştərilərə əsas və faiz məbləğinin ödənilməsi üzrə 2 ay güzəştin tətbiq olunması və 0% konvertasiyalı Master Card Standart kartının hədiyyə olunmasıdır. Tətil kreditini əldə etmək üçün şəxsiyyət vəsiqəsi və iş yerindən arayış, xarici pasportun surəti və digər sənədlər tələb olunur.
İşinizi asanlaşdırmaq üçün, kreditinizi bankımıza yaxınlaşmadan, ölkədə ilk dəfə tətbiq olunan bot vasitəsi ilə - RabitabankBotdan istifadə edərək, telegram və yaxud facebook messenger, daxil olaraq sifariş edə bilər və 2 aydan sonra onlayn kanalların vasitəsi ilə də ödəyə bilərsiniz.