(®) Audi Azərbaycan Q7 və Q8 modelləri üçün eksklüziv barter kampaniyasına başlayır. Kampaniya çərçivəsində müştəri köhnə avtomobilini təqdim etməklə, yeni avtomobilə sahib ola bilər.
Müştərilər nəinki Audi brendinə aid olan avtomobilləri, hətta digər brendlərə aid avtomobilləri də barter üçün təqdim edə bilərlər. Avtomobillərin qiymətləndirilməsi real bazar qiymətinə uyğun dəyərləndiriləcək.
Hər modelin ayrı-ayrılıqda texniki göstəricilərinə nəzər yetirək.
Audi Q7 3 modifikasiyada təqdim olunur: 45 indeksində olan Comfort və Business modellər 2.0 L mühərriyə və 252 at gücünə malikdirlər, sürətlənmələri isə cəmi – 6.9 saniyəyə baş verir. 55 indeksində olan Q7 3.0 L. həcmində mühərriyə və 333 at gücünə malikdir, sürətlənməsi cəmi 6.1 saniyəyə baş verir. Audi-nin imza xüsusiyyəti “quattro” hər üç modeldə aktivdir. Hər üç komplektasiyanın fərqli opsiyaları var, bu opsiyaların tam siyahısı keçən il yenilənən www.audi.az saytında təqdim olunub. Müştərinin istəyi və büdcəsindən asılı olaraq dəyişə bilər.
Audi Q8 modeli 1 komplektasiyada, yəni tam dolu versiyada yerli bazara təqdim olunub. 3.0 L həcmində V6 TFSİ mühərriyi, 340 a.g, sürətlənməyi isə cəmi 5.9 saniyəyə baş verir. Tam çəkimli quattro və adaptiv pnevmatik asqı bu avtomobili həm şəhər həm də yolsuzluq şəraiti üçün mükəmməl edir. Modelin opsiyalarına daha ətraflı www.audi.az saytında baxa bilərsiniz.
Bu kampaniyadan yararlanmaq istəyənlər 012 / 050 570 00 77 və ya Babək pr. 43A ünvanına müraciət edə bilərlər.