“Rabitəbank”da zaminsiz kreditin məbləği artdı!
(®) Müştərilərin məmnuniyyətini daima düşünən Rabitəbankdan, daha bir imkan!
Daima müştərilərin məmnuniyyəti üçün çalışan "Rabitəbank", bu dəfə də kredit şərtlərini sadələşdirdi. Artıq Nağd pul kreditini heç bir zamin olmadan 5000 AZN-ə qədər, əmək haqqı və iş yerindən asılı olaraq isə bu məbləğ 10 000 AZN-ə qədər əldə edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, Nağd pul kreditinin maksimal məbləği 15 000 AZN təşkil edir.
Şəxsiyyət vəsiqəniz və iş yerindən arayış sənədinizlə, "Rabitəbank"ın istənilən filialına yaxınlaşaraq nağd pul kreditini, 22% ilə 3-36 ay, dövlət qulluğunda çalışırsınıza 50 aya dək 1% rəsmiləşdirmə komissiyası ilə əldə edə bilərsiniz. Həmçinin, transfer krediti əldə etmək istəyən müştərilərimiz 19% ilə, 0% komissiya ilə nağd pul kreditinə sahib ola bilər.
İşinizi asanlaşdırmaq üçün, kreditinizi bankımıza yaxınlaşmadan, ölkədə ilk dəfə tətbiq olunan bot vasitəsi ilə - Rabitəbotdan istifadə edərək, telegram və yaxud facebook messenger vasitəsi ilə də ödəyə bilərsiniz.
Ölkənin ilk müstəqil banklarından olan "Rabitəbank"ın xidmət, məhsul və sərfəli kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün bankın 133 qaynar xəttinə və ya www.133.az saytına daxil olmanız kifayətdir.