Əmək haqqının 15 mislinədək ZAMİNSİZ və KOMİSSİYASIZ KREDİT!
(®) Bank of Baku-dan Yeni il KAMPANİYASI: Əmək haqqının 15 mislinədək ZAMİNSİZ və KOMİSSİYASIZ KREDİT!
Yeniliklərin bankı olan Bank of Baku, 2018-ci ilin son ayında maddi ehtiyaclarını qarşılayaraq, yeni ilə daha sevinclə başlamaq istəyənlər üçün yeni kredit kampaniyasına start verir.
Yeni il qabağı elan edilən bu kampaniya müştərilərin sevincinə səbəb olmaqla bərabər, həm də onlar üçün əsl bayram hədiyyəsinə çevriləcək. Belə ki, kampaniyadan faydalanan müştərilər əmək haqqının 15 mislinədək krediti,
-ZAMİNSİZ;
-Komissiyasız;
-Sığorta haqqı olmadan;
-və 48 ayadək əldə edə biləcəklər.
Yəni, Bankın istər köhnə, istərsə də yeni müştəriləri, Bank of Baku-ya müraciət edərək, nağd pul kreditini rəsmi əmək haqqı məbləğinin 15 mislinədək ZAMİNSİZ əldə edəcəklər. Məsələn, əgər müştərinin aylıq əmək haqqı 520 AZN-dirsə, həmin şəxs 8000 AZN-dək krediti heç bir zamin tələbi olmadan ala biləcək.
Komissiya haqqı isə kampaniya çərçivəsində kredit əldə edən bütün müştərilərə Bank of Baku tərəfindən HƏDİYYƏ olunacaq.
Kampaniyadan faydalanan şəxsləri, eyni zamanda aşağıdakı SƏRFƏLİ ŞƏRTLƏR də gözləyir:
-Maksimal 20.000 AZN-dək kredit əldə etmək imkanı;
-NÖVBƏSİZ çevik rəsmiləşmə.
Qeyd edək ki, 48 ay müddətinədək verilən sərfəli kredit məhsulunda heç bir sığorta xərci yoxdur. Kampaniyadan maaş kartı digər banklara aid olan müştərilərin də faydalanmaq imkanı var.
Yeni ilə özəl olaraq elan edilən kampaniyadan faydalanmaq istəyən şəxslər Bank of Baku-nun istənilən filialına yaxınlaşa (ünvanlar - https://goo.gl/WWSUpa ), 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya və yaxud da onlayn kredit sifarişi bölməsindən - https://goo.gl/WjJDW8 kredit sifarişini edə bilərlər.