Bank Respublika endirim kampaniyalarının müddətini uzadır
(®) Bank Respublika tərəfindən keçirilən “Rahatlıqıa faydalan” və "Payız - Aşağı Faiz" endirimli kredit kampaniyaları üzrə müştərilərin aktivliyini və rəğbətini nəzərə alaraq, bank bu kampaniyaların müddətini noyabrın 30-dək uzadır.
“Rahatlıqla Faydalan” kredit kampaniyası çərçivəsində banka müraciət edən bütün müştərilərə nağd pul krediti illik 20%- dən başlayan sərfəli şərtlərlə təklif olunur! Kreditin maksimal mәblәği 20 000 manat, müddәti isә 36 ay tәşkil edir. Rəsmi gəlirdən asılı olaraq, 5 000 AZN-dək kredit zaminsiz də təqdim edilə bilər.
İş adamları üçün nəzərdə tutulmuş “Payız – Aşağı faiz” kredit kampaniyasının şərtlərinə əsasən, sahibkarlar “Bank Respublika”dan 50.000 manatadək Mikro kreditləri Mikro faizlə, yəni illik 12%-dən başlayan faiz dərəcəsi və 0% komissiya ilə götürmək imkanı əldə edir!
Onu da qeyd edək ki, bütün müştərilər Bankın rəsmi saytına daxil olaraq, eləcə də smartfon vasitəsilə WhatsApp Kredit xidmətindən istifadə edərək, asanlıqla və vaxt itirmədən 050 2459144 nömrəsinə müraciət edib kredit sifariş edə bilərlər.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi internet saytında, facebook səhifəsində və ya 144 nömrəsinə zəng edərək əldə etmək mümkündür.