“Bank BTB”nin “Mastercard”ları ilə alış-veriş et, “Disneyland Paris”ə səyahət şansı qazan!
(®) “Bank BTB” “Mastercard”la əməkdaşlıq çərçivəsində müştərilərinə “Disneyland Paris”ə ailəvi səyahət imkanı yaradır.
“Bank BTB”nin “Mastercard” debet və kredit kartları ilə “Priceless Specials” tərəfdaşlarından alış-veriş edən hər bir müştəri lotereyada iştirak etmək haqqı qazanacaq. Daha çox alış-veriş edən müştərinin lotereyada qalib olma şansı artacaq. Kampaniya çərçivəsində lotereya iştirakçıları başqa dəyərli hədiyyələr də əldə edəcəklər. Belə ki, 5 qalibə “iPhone X” təqdim olunacaq.
“Disneyland Paris”ə səyahət şansı əldə edən lotereya iştirakçısına 4 nəfərlik yaşayış yeri (2 böyük və 2 uşaq) (Disney otelində 2 gecə/3 gün üçün 1 otaq), hər iki parka giriş biletləri, VİP sürətli keçid (sırada gözləməmək üçün), 820 Avro dəyərində qida, içkilər və alış-veriş vauçeri (4 nəfərə qədər ailə üçün), uçuş biletləri təqdim olunacaq.
Kampaniyada iştirak etmək üçün qeydiyyatdan keçmək tələb olunmur. Kampaniya “Priceless Specials” proqramına daxil olan satış və xidmət nöqtələrində tərəfdaş bankın POS-terminallarından “Bank BTB”yə məxsus “Mastercard” və ya “Maestro” kartı ilə ən azı 1 manat məbləğində ödəniş edən müştərilərə şamil olunur. “Priceless Specials” tərəfdaşlarının siyahısı ilə www.mastercard.az saytında tanış olmaq mümkündür.
Lotereya noyabrın 30-dək davam edəcək.