Səyahət edin – cashback qazanın!
Expressbank-ın təklif etdiyi sərfəli cashback xidməti gün gündən həyatımızın daha çox sahələrini əhatə edir.
Biz artıq Expressbank-ın kartları ilə mağazalarda və supermarketlərdə alış-veriş edirik, restoranlarda, istirahət mərkəzlərində, tibb müəssisələrində ödəniş həyata keçiririk. İndi isə səyahət planlaşdırıb, otel və aviabilet əldə edib, pulun bir hissəsini geri almaq zamanı gəldi! www.hotels24.az, www.ontravel.az , www.aviaradar.az saytlarında turizm məhsulları əldə edərkən, siz vaxtınıza qənaət etməkdən əlavə, ödənilən məbləğin bir hissəsini geri alırsınız!
Hotels24.az — həm Azərbaycan daxili, həm də bütün dünyada otel və mənzillərin yerli pulsuz bron edilməsi xidmətidir. Xidmət 205 ölkədə 700 000-dən artıq otel tapıb, qiymətlərini müqayisə etmək imkanı verir.
Aviaradar.az – bütün dünyada 728 aviaşirkətdən ən aşağı qiymətlər tapmaq imkanı verən onlayn bilet satışı.
Ontravel.az – həm Azərbaycan daxili, həm də bütün dünyada ən sərfəli turlar təklif edən turizm şirkətidir.
Bu saytlardan tur, otel və ya aviabilet əldə edərkən, siz, sərfəli qiymətlərdən başqa, səyahətinizi daha da sərfəli edən üstəlik 3% cashback qazanırsınız!
*Cashback yalnız POS –terminal vasitəsilə ödəniş edərkən qayıdır.