"Bank BTB" Mastercard ilə Hepsiburada.com saytında 10% endirim təqdim edir!
Bank BTB MasterCard plastik kart sahiblərinə bildirir ki, Mastercardla 10% endirim Kampaniyasına start verilib.
Artıq Azərbaycandakı Mastercard® və Maestro® kart sahibləri Türkiyənin məşhur hepsiburada.com saytından alış-veriş edə biləcəklər. Alış veriş zamanı Mastercard® və Maestro® kredit və debet kart sahibləri www.hepsiburada.com saytından ilk dəfə alış-veriş etdikdə 10% endirim qazanmış olurlar.
Kampaniyanın Şərtlərinə əsasən:
- Kampaniya 20 sentyabr – 31 oktyabr 2018-ci il tarixinədək davam edəcək.
- Endirimdən istifadə etmək üçün müştəri promo-bölümdə MASTERCARD10 endirim kodunu daxil edib Mastercard və ya Maestro kartı ilə ödəniş etməlidir.
- Təqdim etdiyimiz endirimlə https://www.hepsiburada.com/hepsiglobal linkinə klikləyib alış-verişə başlaya bilərsiniz.
- Kart sahibləri kampaniyadan yalnız bir dəfə və ilk alış-verişdə faydalana bilər.
Qeyd edək ki, ölkə xaricindən edilən sifarişlər üçün gömrük prosedurlarına əsasən loginlə daxil olub tələb olunan məlumatları doldurmağınız tövsiyə olunur.
Kampaniya haqqında daha ətraflı məlumatı bankın Məlumat Mərkəzinin (012) 946 qısa nömrəsindən, rəsmi saytından www.btb.az və ya bankın www.facebook.com/bankbtb ünvanında olan Facebook səhifəsindən almaq mümkündür.