“Bakı Beynəlxalq Dəniz Ticarət Limanı” nəqliyyat-daşıma xidmətləri satın alır
“Bakı Beynəlxalq Dəniz Ticarət Limanı” QSC işçiləri və sərnişinləri Bakı şəhərindən Ələt qəsəbəsində yerləşən yeni Bakı Limanına və əks istiqamətdə nəqliyyat-daşıma xidmətlərinin satınalınması məqsədilə tender elan edib.
"Marja" xəbər verir ki, müsabiqədə iştirak haqqında müraciət (imzalanmış və möhürlənmiş) və iştirak haqqının ödənilməsi barədə bank sənədi Azərbaycan dilində “Bakı Beynəlxalq Dəniz Ticarət Limanı” QSC-nin yerləşdiyi ünvana və ya əlaqələndirici şəxsin elektron poçtuna təqdim olunmalıdır.
İddiaçılar tenderdə iştirak etmək üçün yuxarıda göstərilən sənədləri (tender təklifi və bank zəmanəti istisna olmaqla) 10 oktyabr 2018-ci il saat 17.00-dək, tender təklifi və bank zəmanətini isə möhürlənmiş ikiqat zərfdə 18 oktyabr 2018-ci il saat 17.00-dək “Bakı Beynəlxalq Dəniz Ticarət Limanı” QSC-yə (ünvan: Bakı şəhəri, Ü.Hacıbəyov küçəsi, 72) təqdim etməlidirlər.
Göstərilən vaxtdan gec təqdim olunan zərflər açılmadan geri qaytarılacaqdır. İddiaçıların təklif zərfləri 19 oktyabr 2018-ci il saat 15.00-da yuxarıda qeyd olunan ünvanda açılacaqdır.