“Ofisait”dan Silahlı Qüvvələr Gününə özəl aksiya!
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin sərəncamı ilə 2018-ci il "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti ili" elan edildi. Bu, il həm də Azərbaycan Ordusunun 100 illik yubileyi ilidir. Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 22 may 1998-ci il tarixli Fərmanına əsasən 26 iyun tarixi Azərbaycan Respublikası Silahlı Qüvvələri günü elan edilmişdir.
Bildiyimiz kimi, "Ofisait" mağazalar şəbəkəsi mütəmadi olaraq silahlı qüvvələrin eləcə də digər dövlət qulluqçularının özəl günlərində onlara yönəlik xüsusi endirim kampaniyaları təşkil edir.
Belə kompaniyalarından biri də 26 iyun - Silahlı Qüvvələr günü münasibətilə Silahlı Qüvvələrin bütün əməkdaşları üçün nəzərdə tutulub. Mağazada bütün Oyal məhsullarına 20 faiz endirim elan olunur.
Ofisait mağazalar şəbəkəsi olaraq bütün Silahlı Qüvvələrin əməkdaşlarını təbrik edirik. Onlar üçün yaratdığımız bu fürsətdən istifadə etməyə dəvət edirik.
Endirim kampaniyası ilə bağlı daha ətraflı məlumat almaq üçün 012 310 43 10 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin “Ofisait”in Facebook və Instagram səhifələrindən əldə etmək olar.