"Nurgün Motors" servisdə "Yaya Hazırlıq" kampaniyasına start verdi
Nurgün Motors avtomobil sahiblərini sevindirməkdə davam edir.
Nurgün Motors-un servis mərkəzlərində Nissan, İnfiniti, Ford və Renault avtomobilləri üçün endirim start verilib.
İstər zəmanətli istər zəmanət müddəti bitmiş avtomobil sahibləri kampaniya müddətində iş görüldüyü halda, avtomobilin soyutma sistemini pulsuz diaqnostika etdirmək, əlaqədar ehtiyat hisslərinə isə 20% endirim əldə edə etmək imkanına sahib olacaqlar. Bundan başqa, əlaqədar kampaniya üzrə Freon qazına 30% endirim və xidmət haqqı (işçilik haqqı) hədiyyə olunur.
Kampaniya Nurgün Motors-un rəsmi servis mərkəzlərində keçərlidir.
“NURGÜN Motors” MMC şirkəti 1996-cı ildən Azərbaycan bazarında NİSSAN konserninin rəsmi distribütorudur. Şirkət Nissan markalı avtomobillərinin satışı, zəmanəti və servis xidmətləri, ehtiyat hissələrinin pərakəndə və sifarişlə satılması ilə məşğul olur.
Şirkətin Bakı şəhərində 2 (Babək pr.31, Salamzdə küç.2 və) ünvanda, həmçinin Gəncə, Lənkəran, Şəki və Quba şəhərləində salonları fəaliyyət göstərir. “Nurgün Motors”un salonlarda alınan hər bir avtomobilə 5 il müddətinə və ya 155.000 km zəmanət verilir.
“Nurgün Motors” 2007-ci ildən beynəlxalq keyfiyyət standartı İSO 9001:2008 sertifikatını əldə etmişdir və bütün fəaliyyətini bu standartın tələbləri əsasında həyata keçirir. Bütün salonların yerləşdiyi ərazilərdə eyni zamanda dünya standartlarına cavab verən ən son texnologiya və avadanlıqlarla təchiz olunan servis mərkəzləri istifadəyə verilmişdir.