Kapital Bank-la digər banklardakı kreditlərinizi sərfəli şərtlərlə ödəyin
(®) Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanı yaradıb.
Sərfəli təklifdən yararlanmaq istəyənlər, kampaniyanın bitməsinə son 15 gün qalıb. Belə ki, avqust ayının 1-nə qədər digər banklarda olan kreditlərini və kredit kartlarını bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər.
Yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmaq indi çox asan və rahatdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Kampaniya 1 avqust 2024-cü il tarixinədək keçərlidir.