“Global Assistant LTD” şirkəti Çindən Azərbaycana 15 günə sürətli daşınmanı həyata keçirib
"Global Assistant LTD" şirkəti iyun ayında müştərinin Çindəki yükünü tam təhlükəsiz və sürətli şəkildə 15 gün ərzində Azərbaycana çatdırıb.Uzun müddətdir logistika bazarında geniş fəaliyyət gösətərən Global Assistant LTD şirkəti hal-hazırda Çindən Azərbaycana ən aktual daşınma növü olan dəmir yolları vasitəsilə də daşınmalara başlayıb.
Hər ay müntəzəm yükləmələr həyata keçirən şirkətimiz, iyun ayında müştərinin yükünü ən sürətli şəkildə çatdırıb. Məlumat üçün bildirək ki, daşınma tam təhlükəsiz və sürətli şəkildə həyata keçirilərək 15 gün ərzində müştərimizə təhvil verilib.
Həcmindən asılı olmayaraq müxtəlif növ yükləri Azərbaycana daşıyan şirkət dəmir yolu, quru və dəniz daşınmaları sahəsində 10 ildən çoxdur ki, müştərilərinə xidmət göstərməkdədir.
Şirkəti rəqiblərindən fərqləndirən əsas cəhət Çinin Şençjen şəhərində ofisinin, Yivu, Quanco kimi iri şəhərlərdə isə anbarlarının mövcud olmasıdır.Əlavə olaraq bildirmək istərdik ki, əməkdaşlarımızın Çin mədəniyyətinə bələd olması və bütün danışıqların çin dilində aparılması üstünlüyümüzdür.
Global Asisstant şirkəti eyni zamanda Çinin istənilən şəhərindən məhsulları götürmə (pick up) xidmətini həyata keçirir və müştəri sorğusu əsasında Çində bazar araşdırması, istehsalçı ilə danışıqların aparılaraq sifarişlərin yerinə yetirilməsi, istehsal prosesinin izlənməsi, keyfiyyət yoxlanışı kimi xidmətlər də təklif edir. Peşəkar komandamızla müştərilərinə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərən şirkətimizin xidmətlərindən yararlanmağa və yüklərinizin ən qısa zamanda təhlükəsiz şəkildə daşınması üçün müraciət etməyə tələsin!