Elektrikli Lüks Kupe SUV “IM LS6” artıq Azərbaycanda!
Çinin ən böyük avtomobil istehsalçısı “SAIC Motor”, “Alibaba Group” və “Zhangjiang Hi-Tech” şirkətlərinin tərəfdaşlığı ilə istehsal olunan “IM Motors” markalı avtomobillərin rəsmi idxalçısı olan “ONVOLT MMC” Azərbaycanda yeni “IM LS6” elektromobilini təqdim edir.
“IM LS6” 4904 x 1988 x 1669 mm ölçülərə malik elektrik krossoveridir. Konfiqurasiyadan asılı olaraq onun gücü 314-787 at gücünə qədər, məsafə diapazonu isə 560-760 km arasında dəyişir. Avtomobillərə 4 il və ya 100.000 km, batareyaya isə 8 il və ya 200.000 km rəsmi zəmanət verilir. Bu avtomobil “Continental” brendinə aid əyləc sisteminə malikdir və dünyada bir nömrə hesab olunan “CATL” şirkətinin batareyası ilə təchiz olunub.
Yeni – “IM LS6” modeli, artıq istifadəçilər arasında məşhurlaşan “IM LS7” modelindən fərqli olaraq, daha kompakt ölçülərə malikdir və lüks SUV kupe seqmentinə məxsusdur.
Qeyd edək ki, “IM LS6”-nın “Nappa” dərisi və ağac işləmələri ilə dizayn olunmuş salonu xüsusilə avtomobil həvəskarlarının marağına səbəb olacaq. Bu avtomobili 39700 ABŞ dollarından başlayan qiymətlərlə əldə edə bilərsiniz.
Əlavə məlumat üçün +994 99 440 0007 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya b yerləşən “Skywell” satış mərkəzimizə yaxınlaşa bilərsiniz.