“AFB Bank”dan yeni kampaniya: Daha aşağı faiz axtarmayın
(®) “AFB Bank” müştərilər üçün sərfəli şərtlərlə kampaniyalar təşkil edərək bank xidmətlərindən istifadəni daima stimullaşdırır.
Belə kampaniyalardan biri də 25 iyun tarixində başlayıb və “Daha aşağı faiz axtarmayın” adlı kampaniya “Kredit kartı” məhsulu üzrə təşkil olunub.
Kampaniya şərtlərinə əsasən, rəsmi əmək haqqı və ya təqaüd alan şəxslər bank kartını ödənişsiz əldə edərək illik dərəcəsi 18%-dən başlayaraq 36 ayadək müddətə 20 000 manatadək kredit almaq imkanı əldə edəcəklər.
Müraciəti banka gəlmədən, onlayn olaraq bu linkə daxil olaraq etmək mümkündür:
Qeyd edək ki, “AFB Bank”ın “Daha aşağı faiz axtarmayın” kampaniyası 31 avqustadək davam edəcək. Kampaniyadan yararlanmaq istəyən şəxslər daha ətraflı məlumatı www.afb.az saytından, 1545 zəng mərkəzindən və ya bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrindən əldə edə bilərlər.
Qeyd edək ki, daima inkişafda olan “AFB Bank” həm hüquqi, həm də fiziki şəxslərə müxtəlif bank xidmətləri təqdim edir. Hazırda 7 filial və 4 şöbəsi ilə Bakıda, eləcə də Sumqayıt, Gəncə və Qəbələ şəhərlərində fəaliyyət göstərir.