Səyahətini “Nar”ın Rouminq18 paketi ilə salamla!
(®) Yaxınlarınızla daim ünsiyyətdə qalmaq, çevik mobil rabitə xidmətlərindən istifadə etmək üçün “Nar” müxtəlif və sərfəli rouminq paketləri təqdim edir.
Səyahət zamanı daha çox mobil internetə ehtiyacınız varsa, “Rouminq 18” paketini sifariş etməklə 1GB mobil internet, həmçinin, pulsuz “WhatsApp” yazışmalarından faydalana biləcəksiniz. “Rouminq 18” paketini “Nar+” tətbiqində müvafiq bölmədən və ya *777#718#YES kodunu yığmaqla aktivləşdirə bilərsiniz.
Balansınızı hətta xaricdə olarkən də nəzarətdə saxlamaq, internet istifadəsini yoxlamaq, yeni paket sifariş etmək və digər nömrə əməliyyatları üçün “Nar+” tətbiqi səfərinizə rahatlıq qatacaq.
Qeyd edək ki, paketlər həm səfərdən öncə, həm də səfər müddətində sifariş oluna bilər. Rouminq paketləri ilə bağlı daha ətraflı məlumatı nar.az/roaming-packages səhifəsindən əldə edə bilərsiniz.