İsveç şirkəti regional nümayəndəliyi Azərbaycan şirkətinə həvalə etdi
“Assa Abloy Group” şirkəti məhsullarının regional nümayəndəliyini “Unico” QSC-yə həvalə edib.Azərbaycanda qapı və girişə nəzarət sistemləri sahəsində ilk olaraq yerli şirkət regional nümayəndəlik statusuna layiq görülüb. Belə ki, İsveç şirkəti “Assa Abloy Group” məhsullarının regional nümayəndəliyini “Unico” QSC-ə həvalə edib.
“Unico” QSC-dən Marja-ya verilən məlumata görə, hal-hazırkı tərəfdaşlıq müqaviləsi “UNICO” şirkətinin 15 illik fəaliyyəti nəticəsində əldə etdiyi yüksək idarəetmə və istehsalat keyfiyyətlərinə göstərdiyi səylərin nəticəsidir: “Biz bununla qürur duyur, əməkdaşlığımızın uğurlu və uzunmüddətli olacağına ümid edirik”.
Məlumatda qeyd edilib ki, “Assa Abloy” qapı və girişə nəzarət sistemləri üzrə dünya lideridir. Dünyanın 70 ölkəsində 50,000 nəfərə yaxın heyət ilə aşağıdakı məhsulların təminatı üzrə fəaliyyət göstərir: