(®) Dünya miqyaslı TP-Link brendinin Azərbaycandakı rəsmi distribütoru olan Connectronic şirkəti Azərbaycanda ilk dəfə olaraq TP-Link brendinə məxsus showroom-un açlışını etdi.
Burada TP-Link brendinə məxsus VIGI, Tapo, Omada, Mercusys və Aginet məhsullarının nümayişi və satışı baş tutacaqdır.
Açılışda fəxri qonaqlar qismində TP-Link şirkətinin region üzrə ümumi direktoru Lucas Jiang, regional rəhbəri Max Zhou və digər rəsmiləri, həmçinin Azərbaycan Respublikasının rəsmi dövlət nümayəndələri və tanınmış şirkətlərin rəhbərliyi iştirak etmişdir.
Qeyd edək ki, ötən il Connectronic şirkəti VIGI və Mercusys üzrə eksklüziv olmaqla, yuxarıda sadalanan istiqamətlər üzrə TP-Link brendinin rəsmi distribütorluğunu almış və qısa zamanda bir çox uğurlu layihələrə imza atmışdır.
İndi isə Connectronic şirkətinin Azərbaycan bazarı üçün satışını həyata keçirdiyi TP-Link məhsulları haqqında qısa məlumatı təqdim edirik:
VIGI – IP videomüşahidə həllərindən ibarət olmaqla, ən son texnoloji yenilikləri özündə əks etdirən, həmçinin videomüşahidə avadanlıqlarından istifadəni asanlaşdıran və əlçatan edən məhsullardan ibarətdir.
Tapo – ağıllı ev sistemini əhatə edən videomüşahidə kameraları, ağıllı sensorlar, ağıllı domofonlar, ağıllı elektrik yuvaları, ağıllı lampalar, ağıllı elektrik cərəyanı idarəediciləri və s. məhsullardan ibarətidr. Ən çox “dayə kamerası” kimi tanınan Tapo kameraları artıq bir çox valideynin texnoloji dostuna çevrilmişdir və fərdi yaşayış sahələrində geniş istifadə edilməkdədir.
Omada – kiçik və orta biznes subyektlərinin şəbəkə həllərini əhatə edən bu məhsullar, yüksək keyfiyyət simvolu olaraq artıq Azərbaycan bazarında sürətli internet, stabil bağlantı və uzunmüddətli istifadə sayəsində biznes sahiblərinin bir nömrəli seçiminə çevrilmişdir.
Mercusys – ənənəvi TP-Link keyfiyyəti artıq daha sərfəli və əlçatandır. Mercusys şəbəkə avadanlıqları yüksək TP-Link keyfiyyəti və sərfəli qiymətləri özündə birləşdirərək hər büdcəyə uyğun, stabil və sürətli interneti təmin edən avadanlıqlar təqdim edir.
Aginet – bu məhsullar isə ISP (Internet Service Provider) şirkətlərinin həlləri üçün nəzərdə tutulub və artıq Azərbaycan bazarında geniş miqyasda istifadə edilməkdədir. Xüsusilə GPON layihələri üçün əvəzedilməz olan Aginet həlləri hər istifadə zamanı dəfələrlə öz gücünü və keyfiyyətini sübut etmişdir.
Connectronic – təhlükəsizliyin yeni adı!