“Araz” supermarketlər şəbəkəsi 7-ci “Brand Award Azerbaijan”nın qalibi oldu
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupuna daxil olan “Araz” supermarketlər şəbəkəsi 7-ci “Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinin qalibi olub.
“Award Organizers Group”un təşkilatçılığı, Əqli Mülkiyyət Agentliyi, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi, İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi, Sahibkarlığın İnkişafı Fondu və “Caspian Energy Club”ın dəstəyi ilə keçirilən müsabiqədə yerli korporativ, sosial, xidmət və məhsul brendləri iştirak edib. Qalib müstəqil beynəlxalq platformada keçirilən səsvermə nətcəsində müəyyən edilib. Səsvermə nəticəsində finala çıxan 50 brend arasından “Araz” supermarketlər şəbəkəsi birinci olub.
Mükafatlandırma mərasimində çıxış edən “Araz” supermarketlər şəbəkəsinin İdarə Heyətinin sədri Rəşad İbrahimov bildirib ki, bu mükafat "Araz"ın müştərilərinə göstərdiyi keyfiyyətli xidmətin, etibarlılığın və innovativ yanaşmanın nəticəsidir:
"Araz" Azərbaycanın pərakəndə ticarət sahəsində mühüm rol oynayan, ölkəmizin iqtisadiyyatına, məşğulluğun təmin edilməsinə töhfə verən böyük şirkətlərdən biridir. Şirkətimizin Azərbaycan istehlakçısına keyfiyyətli qida və qeyri-qida məhsullarını münasib qiymətlərlə təqdim edir.”.
Qeyd edək ki, 7-ci “Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinin qalibi olan brendlər 2025-ci ilin sonunda baş tutacaq “Brand Award International” beynəlxalq yekun müsabiqəsində iştirak etmək imkanı qazanır.